Patronumun Karısını Evinde Siktim

Britanya’da büyük bir mühendislik firması için çalışıyordum. Gerçekten sıkıcı bir işti. Çalışmak için istikrarlı bir yer ama iş çok monotondu.

Son sene finansal sonuçlarımız iyi gelmişti. Patronumuz bundan harbi büyük bir bonus aldı biz de her şeyin kare kökünü aldık. Bir kaç “arkadaş” canlısı sözden sonra bir anda evinde bize teşekkür için içkili bir parti verme kararı aldı. Muhtemelen onun sahip olduğu bizim olmadıklarımızı göstermek içindi.

Aynı zamanda başka bir işle kendimi garantiye almıştım. Bu iş çok daha küçük bir aile şirketiydi; ama kendimi geliştirmeme ve hak ettiğim parayı almama bir fırsattı. ( Açık öğretimden diploma için mezun olmuştum- Eski patronum da bana 4 sene okudum diye 100 liralık bir hediye kartı vermişti- siktir git) Ama iş arkadaşlarımın bu yeni bulduğum işten haberi yoktu.

Neyse sonuç olarak içkiler geliyor ve herkes kahkaha atıyor. Patronum lüks eşyalarını sergileme derdinde…

Mutfakta oturuyordum ve karısı geldi. 40’lı yaşlarında ve yapılıydı ama çok çekiciydi. Bana hayatının ne kadar güzel olduğunu, çalışmasına gerek olmadığına ve kocasının bu partiyi verdiği için ne kadar mükemmel bir adam olduğunu söyledi. Ben de şakasına “Bunlar seni mutlu ediyor mu?” diye sordum ve kadın anında değişti. Tombul yüzünden hayat akıp gitti.

Her şeyin şov için olduğunu ve bunların hepsini özel hayatlarındaki “eksiklikleri” kapatmak için aldığını itiraf etti. Rahatsız edici ve garip hissederek lavaboyu kullanmak için bir bahane buldum. Çıktığımda onu merdivenin en üst basamağında oturmuş beni beklerken buldum. Beni özel olarak konuşmak için yatak odasına götürdü. Ben de razı oldum.

Halimi özetlemek gerekirse; kilolu- orta yaşlı ağlayan bir kadınla yatak odasındayken alt katta kalmış herkes zil zurna sarhoş. Yine rahatsız edici hissettim ve ona sarıldım ve uyumasının iyi olacağını söyledim. Bu nokta kendimi onun ellerimi kafamın etrafında beni öpüşmek için çekerken buldum. İtiraz etmedim. Bir kaç dakikalığına böyle devam etti ki bir anda pantolonumu ayak bileklerimde kendimi de onun içinde buldum.

Yirmi dakika sonra yapmamı yaptım(Yüzünün ve patronumun yastığının üzerine). Hızlıca giyindik ve aşağıya indik. Ruh hali iyileşmişti. Mutlu zamanlar işte.

Herkes gibi sarhoş olmuş patronum bir anda geldi. Ufak bir muhabbette bulunduk ve beni başarılı bir yıl için tebrik etti. Bana iyi hafta sonları diledikten sonra hızlıca karısına dönüp ona böyle bir karısı olduğu için ne kadar şanslı olduğunu söyleyerek dudağından öptü… Ben o ağza boşalmışken.

Ona ve karısına teşekkür ettim. Bunu benim ayrılık partim için sekiz hafta içinde tekrar yapacağız. Yüzü düşmüştü bense sadece yeni bir iş bulduğumu direkt söylemiştim.

Pazartesiyi beklemiyorum.