Kız Kardeşime(18) Masaj yaptım

Ben ve küçük kız kardeşim her zaman sportif olmuşuzdur. Bu alışkanlığı nerden aldık bilmiyorum çünkü anne babamız çok uysaldır. Yalnızca okulda futbol alanında futbola aşık olduğumu hatırlıyorum. Kız kardeşim benden etkilenmiş olmalı. Yerel ligde haftasonu oynadığım maçlar için gelir beni izlerdi. Genelde futbol oynar ama ayrıca badminton ve voleybolu da çok sever. Basketbolla da arası iyidir; ama boyu kısa olduğu için yüksek düzeyde oynayamıyor. Ben uzun boylu ve çok zayıfım ama spor salonuna gitmememe rağmen kaslıyım. 23 yaşındayım ve üniversiteyi yeni bitirdim, Kız kardeşim 18 yaşında ve yeni başladı. Spor fizyolojisi bölümünü bitirdim şimdi bir spor kliniğinde sakatlanan insanlara yardımcı oluyorum. Eğlenceli bir iş. Bütün gün oturup hastalarla konuşuyorum ve ağrıyan kaslarına masaj yapıyorum. Baya rahat ve iyi para ödüyor.

Üniversite başladıktan bir kaç ay sonra kız kardeşim eve biraz hasretle döndü. Ben kardeşim ve babam sofrada otururken kız kardeşim düşüp kendini yaraladığından doktora gittiğini söyledi. Doktoru onu bir terapiste gönderecektim ama üniversitesinden çok uzaktaymış. Doktora benim işimin bu olduğunu ona yardımcı olabileceğimi söylemiş. Doktor da kabul etmiş. Eğer müsait değilsem doktora gidip başka bir randevu alabileceğini söyledi. “Sorun yok” dedim. Yemekten bir kaç saat sonra ona müsait olacağımı söyledim.

Bir kaç saat sonra ona yapacağım masajı hatırladım ve kapısını tıklattım. Duştan bana odasında beklememi, bir dakikada orada olacağını bağırdı. Telefonumda bir şeyler okurken havluya sarılmış halde geldi. Bana başka yere bakmamı söyledi ve havluyu attığını duydum. Yüz üstü yatağa uzandı. Havlu sesleri duydum ve bana “Tamam hazırım” dedi.

“Kıyafetlerini giymeyecek misin?” diye sordum.

“Yok, duştan yeni çıktım ve hala biraz kurulanmam gerekiyor. Ayrıca havlularım var. Bir şey görecek değilsin. Zaten görsen bile pek fark etmez.” diye cevapladı

“İyi o zaman, bana nerenin acıdığını göster”

Uyluk bölgesini işaret etti.

“Havluyu iyice yukarı çekmem lazım. En azından iç çamaşırı giymeyeceğine emin misin?”

“Ne önemi var?”

“Görebilirim, anladın sen”

“Vajina. Ona vajina deniyor aptal” diye dalga geçti

” Bak sen önemsemiyorsan ben de önemsemiyorum sadece haberin olsun” dedim

“Sorun yok, devam et”

Havluyu bacaklarına, götünün aşağısına kadar çektim. Eğer bir santim daha çeksem muhtemelen amcığını görürdüm. Kaslarına mesaj yapmaya başladım ve sesler çıkardı. Bacakları baya kaslıydı zaten bu kadar spor yapmasından doğaldı. İşimi yaptım. On dakika sonra ona fazla gelmeye başladı. Ben de bacakları bırakıp arka tarafına geçmemiz gerektiğini söyledim.

Havluyu tekrar ayarlamam gerekti ama sürekli eski pozisyonuna kayıyordu.

“Tamam cidden iç çamaşırı giyebilir misin, bu havlu beni sinir ediyor. Durması gereken yerde durmayacak”

“O zaman at gitsin” dedi.

“Hayır biraz garip, seni böyle görmek” diye karşı çıktım.

“Ne, beni görünce sertleşecek misin yani?”

Bir anda arkasına döndü ve ufak sıkı memelerini açığa çıkardı. Havluyu tuttu ve yatak odasına doğru atıp tekrar uzandı.

“İşte” diye homurdandı.

Götü çok dolgun ve yuvarlıktı. Tabi ben bunu hep biliyordum. Onu tayt içinde çok görüyordum ama bu onun çıplak götünü gördüğüm ilk andı. Dikkatimin dağıldığını belli etmemeye çalışarak arka alt tarafında çalışmaya başladım. Hayır, bunu beceremeyeceğim diye düşündüm. Götünün her güç uygulaşımda titremesini görebiliyordum. Beş dakikalığına daha dikkatimi toplamaya çalıştım ve canı tekrar acımaya başlayınca bacaklarına geri döndüm.

Buradan amını açıkça görebiliyordum. Tıraş olmuş ve sıkı. Düzgün bir amcık. Üst bacağına masaj yapmaya tekrar başladım.

“Biraz fazla yukardasın dimi” Şakacı şekilde söyledi

“Pardon, fark etmedim” dedim

“Sorun yok, önemsemiyorum. Kasığım da ağrıyor aslında ama oraya masaj yapmanı istemeyeceğim eğer sen zaten istemiyorsan” Kıkırdayarak söyledi.

” Yok, tamamdır. Vajinanı zaten görebiliyorum yani o türlü de pek bir şey fark etmeyecek”

Muhtemelen biraz utandığından buna tam cevap vermedi. Bacaklarına masaj yapmaya devam ettim ama kendimle ufak bir oyun oynuyordum. Amcığına gittikçe yaklaşmaya kendimi cüret ettiriyordum.

En sonunda “Okey kasığım şimdi cidden ağrıyor, kasık masajları yapıyor musun?” dedi

“Daha önce yaptım ama çok değil. Çoğu insan bunun için çok utangaç” dedim.

“Hmm ben değilim, bana yapar mısın?” dedi. Bence buradaki imanın farkındaydı.

” Eğer gerçekten problem olmayacaksa tabii; ama ellerimi o aşağıda çok kullanmam gerekecek” diye uyardım.

“Sorun yok” cevapladı.

Arkasına memelerini kısa süreliğine tekrar açık ederek döndü. Sonra havluyu gevşekçe göğsüne attı.

“Beni nasıl istersin” Direkt bana bakarak söyledi.

Bacaklarını dizleri tavanı işaret edecek şekilde ayırdım. Temel olarak misyoner pozisyonu. Bacaklarını arasına girdim ve “hazır mısın” dedim. O sadece “mhm” dedi. Yalnızca amına baktım. Kendimi tutamıyordum. Biliyor o benim kız kardeşim ama ne yapabilirim. O güneş kadar güzeldi. Uzun sarı saç, belirgin bir six pack, ufak sıkı memeler ve dar bir amcık. Eğer kız kardeşim dışında biri olsaydı çoktan harekete geçmiştim. Baş parmaklarımı kasığına , vajinasının iki tarafına, doğru ittim ve masaj yapmaya başladım. Her içe doğru hareket yaptığımda amcığını biraz ittim. Cennet bence böyle gözüküyordu.

Biraz daha taşaklı davrandım ve azıcık sert davrandım. Derisini amcığının iki tarafından tutup çekerek dudaklarını açtım ki deliğini görebileyim. Biraz sonra ufak bir damla gördüm. Yok. Artık. Gördüğüm en azdırıcı şeydi.

” Manzarayı seyrediyorsun” Neşelice söyledi.

“Üff, sen benim kız kardeşimsin” diye kekeledim.

“Yani? Hala bir kızım, gay değilsin dimi” dedi.

“Hayır ama kız kardeşimden böyle zevk almak biraz garip”

“Ah yani görüntü hoşuna gidiyor” Güldü “Devam et, çok daha iyi hissettiriyor”

Ben de devam ettim. Zaman geçtikçe bacaklarına yavaşça daha da açtı. Sonunda dudakları iyice açılmıştı ve amını tamamen görebiliyordum. Amı ışıkta parlıyordu ve arada kasları sıkılıyordu. Çok güç uygulamasam bile belki bundan zevk alıyordu?

” Bana bir saniyeliğine elini ver, nerenin acıdığını göstericem” Dedi sessizce.

Elimi aldı ve ıslak amına doğru itti

Şaşırmış bir şekilde “Ne yapıyorsun” dedim.

” Onu istiyorsun, istediğini biliyorum. Uzun süredir seni bacaklarımın arasına göz kırpmadan bakarken seyrediyorum. ” Utanarak söyledi.

” Evet ama sen benim kız kardeşimsin, bunu yapamayız, bu yasadışı” dedim

” Eğer sadece yakalanırsak illegal. Lütfen, yapmanı istiyorum” Bu sefer daha da utanarak söyledi.

Elimi tuttu ve vajinasını okşattı. Bırakınca harekete ben devan ettim. Havluyu memelerini ve yüzünü kapatacak şekilde hareket ettirdi.

“Seni böyle yaparken görünce utanıyorum, Sen yaparken yüzümü kapatıcam beni daha az utandırıyor”

Sorun yok, bana öyle bakmasını istemiyordum. Parmaklarımı klitorisine götürdüm ve onu parmaklamaya başladım.

“Evet işte böyle” diye inledi.

Ne oluyordu. Kafamda bir çok şey geçiyordu. Küçük kız kardeşime mastürbasyon yapıyordum. Ben amını sıvazlarken meme uçlarıyla oynamaya başladı. Çok ıslaktı. Ben de çok serttim. Onu sikmeli miyim? Bana izin verir mi? Bir çok düşünce kafamda dolanıyordu. Öncülük etmeyi ona bıraktım. Bu noktada ona doğru diz çökmüştüm. Bütün vücudunu iyice görebiliyordum.

“Parmakla beni” Baştan çıkarıcı şekilde fısıldadı.

İkinci bir davete ihtiyacım yoktu. İstediği yere kadar gidecektim. Burada işim bittiği gibi gidip 31 çekecektim. Klitorisini okşamaya devam ederken bir kaç parmak soktum. İçinde parmakalrımı ittirirken hafifçe inlemeye başladı. Bunu yapmaya bir kaç dakika devam ettik. Neredeyse tamamen sessizdi sadece onun ıslak amının ve hafif inlemelerinin sesi vardı. Sonunda ellerini karnına götürdü. Büyük bir risk aldım ve ellerini benim götürmemi mi istediğini düşündüm. Elini tuttum, bir şey demedi. Ellerini taş gibi sikime doğru götürdüm. Dokunduğu gibi tuttu ve şortumdan aşağı sıvazlamaya başladı.

Bir kaç saniye sonra nefes alış verişi hızlandı. Bacakları kasıldı. Amının parmaklarımı kıstırdığını hissediyordum sonra çok yükses sesle inledi. Kız kardeşimi orgazm ettirmiştim. Yok artık!

” Uzan, senin sıran” dedi.

Uzandım ve hemen şortumu aşağıya çekerek sert sikimi meydana çıkardı. Çekmecesinden kayganlaştırıcı aldı ve birazını sikime serpti. Yumuşacak şekilde elini sikimde yukarı aşağı hareket ettirdi. Gözlerimi kapadım ve arkama yaslandım. Açıkça birileriyle baya bir tecrübe edinmişti. Hızlanmaya başladı.

“Yaklaştığında söyle” dedi.

Tek yapabildiğim zayıfça “Evet” demekti. Bir eliyle sikimi sıvazlarken öbürüyle taşşaklarımla oynuyordu. Bundan önce etek tıraşı yaptığıma çok mutluyum. Sikimin başıyla oynamaya başladı ve bu beni göklere çıkardı.

” Hassiktir” ağzımdan kaçırdım. Büyükçe boşaldım. Gözlerime açtım ve kız kardeşime baktım. Boşalmam memelerinin üstündeydi.

“Gerçekten mi?” dedi biraz kızgınlıkla.

“Kusura bakma, istememiştim. Bir anda oldu. Hiç uyarmadan.” Özür dileyerek söyledim.

Eğildi ve kalanları sikimden emdi.

“Bunu bir ara tekrar yapmalıyız” Pijamasını giyerken söyledi.

“Eğer istersen” dedim.

“Bunu tekrar yapmak istiyorum. Bunu tekrar yapacağız.” Gözlerimin içine bakarak söyledi.

Şortumu geri giydim ve odadan çıktım. Direkt yatağa girdim ve gecenin geri kalanında porno izledim. Ne olduğun algılamaya çalışıyordum ama kafamı allak bullak edip uyuya kaldım. Kız kardeşim dışında bir şeyi rüyamda görmedim.