Kaşar Kız Kardeşim Eve Erkek Atınca Hakkımı İstedim

Kız kardeşim 21 yaşında bense 28 yaşındayım. Ben başka şehirde çalışıyorum o da üniversiteyi kazanınca yanıma geldi bu yüzden birlikte yaşıyoruz. Ben evden işe işten eve gidiyorum, arada oyun oynuyorum ve kız kardeşimin sevişmelerini dinliyorum. İlk başta ona bu gözle bakmıyordum ama ben yokken nasıl bir kaşara dönüştüğünü görünce ben de onu bir gün sikmeye karar verdim. Laf ondan açılmışken, o ise üniversite öğrencisi ve hayatın tadını çıkarıyor. Eskiden bir erkek arkadaşı vardı ve benim evimde bir iki günde bir sevişirlerdi. Bu sevişmelerin sesi ve kız kardeşimin eve gelirken giydiği kıyafetler beni azdırmaya başladı. Onlar seks yaparken ben de 31 çekerdim.

Kız kardeşim sevgilisinden ayrılınca tam bir orospu oldu. Eve bu sefer aynı sıklıkta ama farklı erkeklerle getiriyordu. Yine bir gün eve erkek atmışken bu kadarının yettiğini, artık dayanamadığımı, bunca erkek onu sikebiliyorsa benim de onu sikmeme hakkım olduğuna karar verdim. Bu erkeklerde suç bulmuyordum. Kız kardeşim gerçekten de çok seksi bir üniversite öğrencisiydi. Duş alırken filan vücuduna bakıyordum. Bal dök yala bir vücudu vardı.

Ben artık çileden çıkmışken kız kardeşim eve yine bir erkekle geldi. Gümbür gümbür seviştiler. Ahlamaları beni çıldırtıyordu. Onlar sevişirken tam üç kere 31 çektim. En sonunda karar verdim. Adam gittikten sonra ben de gidip kız kardeşimi sikecektim.

Adamın gidişinin sesini duydum ve odamdan çıktım. Kız kardeşimin odasına kapıyı çalmadan girdim. Yatakta çırıl çıplak uzanıyordu. Beni görünce şok oldu ve üstünü kapatmaya çalıştı. Hızlıca yanında bittim ve elini tutarak buna engel oldum. Çıplak bedenine bakarak konuşmaya başladım( Sikim fena kalkmıştı) Ona “Tam bir kaşar olduğunu, herkesle seviştiğini buna benim de hakkım olduğunu söyledim” O ilk başta ne diyorsun sen ya diye bir tepki verdi. Ben de millete nazlanmıyorsun ama dedim ve göğüslerine yumuldum. Ben göğüslerini yalarken pek tepki vermedi ve orda uzandı. Amını parmaklamaya başlayınca ufak bir inleme sesi geldi. Ona döndüm ve “Ha şöyle orospu” dedim. Yine de ben onu sikmeye başlayınca bile hareketsiz yatmaya devam etti. Sadece ben hızı arttırdığımda hafifçe inliyordu. Sanırım öz kardeşiyle böyle bir şey yapmak onu biraz geriyordu.

İşte onu yüz üstü yatırmış kalçasını kaldırmış sikiyordum. Onlar sevişirken o kadar boşalmama rağmen. Hep hayalini kurduğum kız kardeşimi sikmek beni çok azdırdığından uzun süre onu sikemedim. Boşaldım ve yanına uzandım. Ellerimi tekrar bedenine attım ve baştan aşağı okşamaya başladım. Bu kadar erkek her yerine zaten dokunmuştu.