Cin Çağırınca Arkadaşımı Sikti

Bir gün üniversiteden 3 4 arkadaş evde oturuyorduk. Aramızda göz koyduğum Selin de vardı. Amacım onu sikebilmekti. O yüzden onu sürekli eve çağırıyordum. Tabi tek gelmeyeceğini bildiğimden hep bir iki arkadaşını da alıyordu. -Keşke arkadaşları da katılsa grup sex yapsak- İşte o gün aklıma bir fikir geldi. Hem zaman geçsin hem de kız korksun bana sokulsun diye aklıma cin çağırma fikri geldi. Belki bu kıvılcımla bir gün sex hikayemiz olurdu. Oradaki bir arkadaş zaten bu işlere meraklıydı.

Hazırlıklıkları yaptık ve çember şekilde oturup ayini yapmaya başladık. Ben yanımda oturan Selin’in elini tutup korkma canım yaa diyordum. Gözlerimizi kapadığımız sırada evde gariplikler olmaya başladı. Ben de fırsat bu fırsat deyip kızı kontrol etme bahanesiyle bacağını filan elledim. Sonra çok garip bir olay oldu ve bir ses gözlerinizi açın dedi. Gözümü açtığımda karşımda erkek bir cin kocaman sikiyle duruyordu!

Sırasıyla hepimize baktı. Kocaman sikini gördükçe bizi sikmese bari diyordum ki bakışları selin’e sabitlendi. Selin’e zihin kontrol gibi bir şey yapmış olacak ki kız kalkıp yanına ilerlerdi. Cin kaslı kollarını benim kızın beline attı. Ona şimdi cin çağırmak neymiş size göstericem dedi ve Selin’i sikmeye başladı. Karşımda bir olağanüstü olay daha yaşandı. Cin sikini seline yaklaştırdığında kıyafetleri kendiliğinden aşağıya indi. Kızın amının ıp ıslak olduğunu fark edince zaten orospuymuş dedim. En azından ben sikmesem de karşımda sex yaptığını görüyordum. Bu hikayeyi hafızama atarak daha sonra kullanabilirdim.

Sevişmeleri biz faniler gibi sıkıcı ve kısa sürmedi. Adam’ın (adam herhalde) kuvveti bu dünyadan değildi. Tek eliyle kızı tutuyor, sikine oturtup kaldırıyordu. Selin bu sırada bütün korkusunu atmış zevkten çığlık çığlığaydı. Bir arkadaş da rahatlayıp gülecek gibi oldu. Cin- o sırada Selin’in göğüslerini yalıyordu- ona bir bakış atınca anında sustu.

Karşımda hemen hemen bütün pozisyonları yaptılar. Örneğin benim hayalim olan bacak omuza, çünkü Selin’in bacakları çok uzundu, yaptıklarında kız iki kere orgazm oldu. Dedim ya adamda hayvani bir kuvvet vardı. O kadar seksiydi ki utanmasam benle de sex yap diyecektim.

En son cin Selin’i kucağında hoplatırken kükremeye başladı. Bana dönüp “Ey fani prezervatif var mı” dedi. Elbet bir gün umuduyla çekmeceye koyduğum prezervatifi alıp uzattım. Selin içime boşal içime boşal diye bağırırken Cin umursamadı ve prezervatifi takıp boşaldı. Boşalırken evde elektrikler gitti ve karanlığa boğulduk. Işıklar kısa süre sonra tekrar geldiğinde Selin hepimizin ortasında çıplak bir şekilde yatıyordu.