Banyoyu Paylaşıyoruz Yani…

Ablam ve benim aramızda iki yaş var. İkimiz de hala yerel bir üniversiteye gittiğimizden aynı evdeyiz. Ayrı odalarımız var ama banyomuz aynı. Tahmin edeceğiniz üzere bu bazen sıkıntılara sebep oluyor. Aramız iyi ve hep iyi oldu o yüzden pek sorun olmuyor. Ama bu hafta daha yaratıcı olduk ve ben keşke buna uzun süre önce başlamış olsaydık diyorum.

Pazartesi günü internet üzerinden tanıştığım güzel bir kızla randevum vardı. İlk buluşmada bir şeyler yaşayacağımızdan emindim. Doğal olarak acele etmedim. Yakışıklı ve iyice tıraş olmuş olmaya dikkat ettim.

Ben hazırlanırken kız kardeşim kapıyı vurdu “Acele et, bu akşam bir randevum var. Hazırlanmam lazım” Ben de ona olmaz dedim çünkü benim de bir buluşmam vardı. Lavaboda işim bitince havlumu rafta bırakarak duşakabine girdim.

Duşa girmemden beş dakika filan sonra kapının açıldığını ve ablamın “Çok kötü, hazırlanmam lazım, içeriye geliyorum”. O kadar da büyük bir problem değildi çünkü duşakabinin camları çok opak olduğundan bir şey gözükmüyor ve işini bir iki dakika bitireceğini düşünmüştüm. 15 dakika geçtiğinde suyu kapattım, kız kardeşimin lavabonun etrafında hareket ettiğini duyabiliyordum.

Kapıdan kafamı uzatınca sütyen ve külot dışında bir şey giymemiş, saçıyla uğraşan ablamı gördüm. Daha önce mayolu halini gördüğümden başka bir şey yoktu ama sonra havlumun bana 10 adım ötede banyonun öbür tarafında olduğunu fark ettim. Ona kibarca sordum “Bana bir iyilik yapıp havluyu uzatır mısın?”

O da “Olum, meşgulum, gidip kendin alman lazım!” dedi.

Hmmm bu tuhaf diye düşündüm kendi kendime. Umarım duşu çıplak aldığımı anlıyordur. Vücudumla rahat olduğumdan utanç çok da bir problem değildi. Utanacak bir şey yoktu ama o ben kız kardeşim. O yüzden hala tuhaf olacaktı ve eğer o benimkini görecekse ben de onunkileri görebilmeliydim.

İtiraf edeyim ablamı seksüel olarak görmek benim için yeni bir şey değil. Kendimi onu keserken bir kaç defadan daha fazla yakalamışlığım var. Vücudu kesinlikle en iyi özelliği. Çirkin değil ama tam olarak benim tipim değil. Lisede karanlık makyaj ve siyah kıyafetler giyerdi ama lise bittiğinden beri emo tarzını bıraktı. Şimdi daha çok iron maiden ve gun’s rosses tişörtleriyle rock kızı havasında. Doğuştan koyu bir saçı var ve biz de alman soyuna sahip olduğumuz için vücut kıllarımız fazla.

Benim çıkmazıma dönersek. Sikimi kapatım odadan kaçmalı mıyım? Hayır anasını satayım. 1.60 55 kilo bir kız tarafından ezilmeyeceğim.

Duşakabini açtım normal ve ilgisiz bir şekilde çıkıp ablamla arasında 30 santim olan havluma doğru yürüdüm. Yolumun üstünde kız kardeşimi erkekliğime uzunca bakarken yakaladım. Ortamı yumuşatmak için yüzümde bir gülümsemeyle kapa çeneni dedim. Ardından havluyu kendime sarıp lavaboya gittim. Neyse ki büyük bir aynalı çifte lavaboydu.

Dedi ki: ” Ne yaptığını sanıyorsun hazırlanmamı bitirip tıraş etmem lazım”

Cevap verdim: ” İlk başta ben girdim. Bana aldırma. Benim de tıraş etmem lazım”

Kıllarımı zaten kesmiş olmama rağmen havlumu bırakıp tam bitirmemiş gibi davrandım ” Olum, gerçekten mi, zaten bunu yaptın, kestiğin kılları görebiliyorum.

” Duşta kaçırdığım bir noktayı gördüm. Sadece bir saniye”

“İyi” dedi ve ekledi “Hazırlanmam lazım o yüzden gözlerin kendine kalsın”

Ne demek istediğini anlamadım. Kız kardeşimin bölgelerini görmeyecektim. Bunu söyledi derken külotunu çıkardı. Ben bakmazken “Fotoğraf çek, daha uzun sürer” dedi.

“Olur” derken şakasına telefonuma uzandım.

“Sakın düşünme bile” Dedi.

Sonra sütyenini çıkarmaya başladı. “Memelerini de mi tıraş edeceksin” diye espri yaptım.

” Kalk kalk kalkmış mı” Diye güldü ki sikim hafiften kalkmıştı. “Birileri heyecanlı” dedi.

Ardından yüzünde bir şey söylecek ama çekiniyor ifadesi oluştu. “Ne oldu” diye sordum.

“Bana bir iyilik yapabilir misin?” dedi.

Sırıtarak “Tabi, arkanı mı tıraş etmem lazım” dedim.

“Aslında bir bakıma, amcığımı tıraş etmeme yardımcı olur musun? Göt deliğime kadar tıraş etmem zor oluyor ve kıllı bir alt tarafım olsun istemiyorum.” İyice tıraş etmiş gözüküyordu ama bazı kökler kalmıştı ve ben dilinizin köklere takılmasının nasıl olduğunu söyleyebilirim.

” Tabi neden olmasın, ama buradaki ufak arkadaşıma aldırmayacaksın, kolay heyecanlanıyor” dedim.

Bu noktada sikim tamamen kalktı. 10 tane havlu ve bir tane mont asabilirdiniz o derece. “Nasıl yapmamı istersin” diye sordum ” “Ters oturup bacakların kalkık halde mi domalmış halde mi?”

“Domalmış” diye cevap verdi. Uzandı ve göt yanaklarını ayırıp görebileceğiniz en tatlı göt deliğini ortaya çıkardı.

Biraz tıraş kremi sürüp onu kesmemeyi umut ederek yavaş ve titizce çalışmaya başladım. Bütün krem gittiğinde kendimle gurur duyuyordum hiç kan yoktu. “Güzel gözüküyor, seninkini yerken müthiş ona hissettirmeli” dedim.

Artık bu noktada boşalmaya çok yakındım her tarafa meni saçıyordum ve sikim bacaklarının üstüne patlamaya hazırdı. Ardından nihai kararı vermem gerekti. Karşı cinsin genitallerini sahip olan her kardeşin vermesi gereken nihai kararı. Deneyeceğim ve onu sikeceğim. Kararımdan utanç duymuyorum. Vermesi o kadar zor bir karar bile değil. Ensest sadece çirkin kardeşleri olan insanlar tarafından uydurulmuş bir laf. Biz erkek ve kadınız ve bu zevk üzerine, üreme değil.

Kafa yapımla, baş parmağımı yavaşça göt deliği üzerinde gezdirdim. ” Ne yaptığını düşünüyorsun dedi”

” Sonraki adam için mükemmel hale getiriyorum ama parmaklarımla yapmak zor” dedim. Bunu söyledikten sonra göt deliğini yavaşça yalamaya başladım. Kıvrandı dizleri biraz tutmamaya başlayınca musluğu tutup dengesini sağladı.

” Yok artık, bu fena hissettiriyor. Götü bir yemek gibi yediğini bilmiyordum.” Güldüm ve planıma devam ettim.

Sonra amının başladığı aşağısını yalamaya başladım. Uzun süredir kimseyle sikişmemiş gibi inlemeye başladı. Bir kaç hareketten sonra. onu döndürdüm tuttum ve musluğa dayadım. Kollarım iki bacağını da alttan tutuyordum. Onu yüzüme doğru çektim. Amının tadı bugüne kadar bakma şansım olduklarından hepsinden daha güzeldi. Çok yüksek sesle inleyince annemizin aşağıdaki mutfaktan bizi duyacağından korktum. Yaptığım şeye devam ettim ki sonsuzluk gibi hissettiriyordu.

Durmak istemiyorum. Onun da durmamı istemediğini biliyordum. Son kartımı oynayıp ayağa kalktım ve sikimi amının ucuna yasladım. Onayı için ona baktım. Dudağını ısırıp kafasıyla evet işareti yaptı. İlk başta yavaştım çünkü onun için biraz fazla olduğunu görebiliyordum ama ondan sonra hayatta hiçbir şey umrumda değilmiş gibi onu sikmeye başladım. Hiçbir şey beni artık bu sırada durduramazdı. Ailemizin bizi basması bile. Yine de devam eder ve sonuçlarına katlanırdım.

” Senin sikimi içimde çok eskiden beri istiyordum” diye fısıldadı.

Biraz şok olmuş ve hayal kırıklığına uğramıştım çünkü bunu yıllardır yapıyor olabilirdik. ” Tek yapman gereken sormaktı, ben hemen kabul ederdim” diye geri fısıldadım.

Önümüzdeki 45 dakika boyunca o banyoda sikiştik. İkimiz de randevularımız için gecikmiştik ama bu kimsenin umrunda değildi. Yeni bir randevumuz vardı ve bu yaptığımız bütün online görüşmelerden daha uzun sürecek bir şeydi.

İçine boşalmanın güvenli olup olmayacağını bilmediğimden son ana doğru sikimi içinden çektim. Kız kardeşim hemen dizlerinin üstüne çöktü ve sikimin başını ağzına aldı ben de bu sırada ağzına ve boğazına doğru boşaldım. Yüzündeki tatmin olmuşluk güzel bir manzaraydı. Son yemeğiymiş gibi bütün boşalmamın tadına baktı. Boş bir bahane bulup randevularımıza haber verdik. Odama geçip birbirimize sarıldık ve uykuya dalana kadar tek bir kelime etmeden sadece birbirimizin keyfine bakarken televizyon izlemeye başladık.